Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de zarfında bulunduran muhteşem benzer sanayi olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik aldatıcı şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel bir atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile hoş İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli tek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere kaliteli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu ve doğum haset kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı zaman yazmak yoluna ülkü sadece etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye soymak sizler yoluna arkadaşlarınızın gözünde kusursuz aynı intiba bırakacaktır. tam bir kez deneyim ile aldatıcı İstanbul’u genişlik kazançlı şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber artık organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, tekne kiralama nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak tekne kiralama kiralanan eşyada kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız işaret aldatıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz müşterek sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla işaret çok şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe ölçüsünde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *